generic-cialisonline.com

wrapper

Новости

Політика про неупередженість органу з сертифікації ТОВ "ЦСМ"

Орган з сертифікації систем менеджменту ТОВ "ЦСМ"(далі - ОС) несе відповідальність за неупередженість своєї діяльності з сертифікації та не дозволяє будь-яким комерційним, фінансовим або іншим впливам становити загрозу для неупередженості.

ОС на регулярній основі визначити ризики для своєї неупередженості. Ризики є результатом його діяльності, його зв’язків, або зв’язків його персоналу.

Якщо ризик щодо неупередженості було визначено, ОС здатний продемонструвати, як він усуває або мінімізує такий ризик.

В ОС визначені зобов’язання вищого керівництва щодо неупередженості. ОС гарантує, що він:

 • не є розробником, виробником, монтажником, постачальником або супроводжувачем сертифікованого продукту;
 • не є конструктором, розробником, оператором або супроводжувачем сертифікованого процесу;
 • не є конструктором, розробником, постачальником або супроводжувачем сертифікованої послуги;
 • не пропонує та не надає консультування своїм заявникам;
 • не пропонує та не надає консультування щодо Purchase Viagra системи менеджменту або проведення внутрішнього аудиту своєму заявнику, якщо схема сертифікації вимагає оцінювання системи менеджменту заявника.

ОС забезпечує, щоб діяльність сторонніх юридичних осіб, з якими ОС має зв’язки, не компрометувала неупередженість його діяльності з сертифікації. ОС гарантує, що у випадку, коли стороння юридична особа, пропонує або виробляє сертифіковану продукцію (зокрема, продукцію, що проходить сертифікацію) або пропонує чи надає консультування, керівний персонал ОС та персонал, залучений до аналізування та процесу прийняття рішення щодо сертифікації, не залучений до діяльності сторонньої юридичної особи.

ОС гарантує, що персонал сторонньої юридичної особи не залучений до керівництва ОС, аналізування або прийняття рішення щодо сертифікації.

Персонал ОС не залучається до аналізування або прийняття рішення щодо сертифікації продукції, стосовно якої вони надавали консультування.

ОС вживає заходів у відповідь на будь-які відомі йому ризики щодо його неупередженості, що є результатом дій інших осіб, органів або організацій.

ОС гарантує, що весь персонал органу сертифікації та члени Ради ОС, які могли б вплинути на діяльність з сертифікації, діють неупереджено.

 

О нас

Центр сертификации, метрологии и стандартизации CCMS создан с целью повышения уровня работ и услуг в сфере технического регулирования. Именно поэтому девизом Нашей компании является Beyond systems, что означает «более чем системы». Под системами Мы понимаем системы метрологического обеспечения и систему сертификации.

Разделы

 • Сертификация
 • Обучение
 • Тестирование
 • Нормативные требования
 • Аудит поставщиков
 • Декларирование

Это интересно

Наиболее известным в области качества является Э. ...
Существует 5 смертельных болезней, которые должны ...
Антипринципы ISO 9000 

Полезные ссылки

Уважаемый посетитель, на данной странице вы ...
Ветеринарне законодавство ЄС Компендіум ...

For using special positions

Special positions is: sticky_left, stickey_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. And to use, please go to Module Manager config your module to your desired postion.

You can disable by:

 • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
 • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is used Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

Ex: Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'icon-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'. You can find the full icons of usage at Font Awesome  
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family